چهارشنبه 27 تیر 1397

آهنگ شاد

دسترسی به آرشیو آهنگ شاد و دانلود جدیدترین آهنگ های شاد و آهنگ عروسی با بالاترین کیفیت و لینک مستقیم و قابلیت پخش آنلاین اهنگ. با ما شاد بمانید.

آهنگ شاد چیست؟

آهنگ شاد در میان مردم بسیار شایع شده است اما تعریف درستی از این نوع موسیقی وجود ندارد و کسی نمی داند معنی آهنگ شاد چیست.

تعریف مردم از موسیقی شاد چیست؟ در تعریف عام موسیقی ایرانی آن چه که شجریان و دیگران می‎خوانند، موسیقی شاد نیست.

در مقابل، کسانی که به موسیقی ایرانی ارج می‎دهند، موسیقی پاپ از نوع ایرانی‎اش را نوع تصغیر شده‎ای از غرب می‎دانند که حاوی هیچ ارزش هنری نیست. اکنون با دو پرسش اساسی روبه رو هستیم: المان‎های شادی چیست؟ موسیقی شاد کدام است؟

از المان‎های شادی خنده و چرخ زدن و غیره است و المان‎های غم، گریه و سردرگریبان و ناله.

ولی کسی که با دیدن فرزندش شوکه می‎شود و اشک از چشمان‎اش درمی‎آید، به معنی ناراحتی و غمگینی نیست. یا برعکس، هنگامی که از شدت عصبانیت می‎خندد.

ما در خواب می‎خندیم ولی هیچ شادی نصیب‎مان نمی‎شود. شادی در تجربه است. چیزی که قابل احساس و دریافت است، و نه در عالم اندیشه و خیال.

در تجربه است که چیزی از دست می‎دهیم و برعکس، چیزی به دست می‎آوریم و هنر چنین می‎کند.

هنگامی که به غروب تماشا می‎کنیم و یا به امواج دریا، کار هنری انجام نمی‎دهیم، چون فقط احساس می‎کنیم.

هنر کاری در حد تجربه است که دیگران را نیز به مشارکت می‎کشد و چیزی ارایه می‎دهد. آن چه در موسیقی اتفاق می‎افتد، در طبیعت نیست.

آهنگ وای وای امید جهان

دانلود آهنگ وای وای امید جهان به همراه متن آهنگ از رسانه رز موزیک با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین در قالب mp3.لطفا این آهنگ رو لایک کنید و از بخش دیدگاه ها، نظر خود را درباره آن به اشتراک بگذارید. امیدوارم از این آهنگ لذت برده باشید جهت حمایت از ما رز موزیک را به دوستان خود معرفی نمایید. از دیگر آهنگ های امید جهان بازدید کنید.
listen online to Song Omid JahanVay Vay and download in 128 kbps and 320 kbps version with direct link from iran-sound. Please See other music from Omid Jahan. To support us, introduce Iran-Sound website to your friends

دانلود آهنگ وای وای امید جهان

دانلود آهنگ جدید مهمونی بهار مهدی یغمایی با لینک مستقیم و پخش آنلاین

آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی مهمونی بهار مهدی یغمایی را به همراه متن آهنگ از رسانه آهنگ ایرانی به صورت آنلاین گوش کنید و با بالاترین سرعت دانلود کنید. لطفا این آهنگ رو لایک کنید و از بخش دیدگاه ها، نظر خود را درباره آن به اشتراک بگذارید.

دانلود آهنگ مهمونی بهار مهدی یغمایی

دانلود آهنگ قرص قمر بهنام بانی به همراه متن آهنگ از رسانه رز موزیک با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین. لطفا این آهنگ رو لایک کنید و از بخش دیدگاه ها، نظر خود را درباره آن به اشتراک بگذارید.

امیدوارم از این آهنگ لذت برده باشید جهت حمایت از ما رز موزیک را به دوستان خود معرفی نمایید. از دیگر آهنگ های بهنام بانی بازدید کنید.

listen online & download to Song Behnam BaniGhorse Ghamar.mp3

دانلود آهنگ بهنام بانی قرص قمر