در این بخش از وب سایت رز موزیک گلچینی از بهترین کنسرت های محسن ابراهیم زاده با کیفیت مناسب همراه با پخش آنلاین را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم.

دانلود کنسرت های محسن ابراهیم زاده

1-کنسرت محسن ابراهیم زاده – مرداد 1398 برج میلاد تولد مرتضی پاشایی

به گزارش موسیقی ما «محسن ابراهیم‌زاده» این روزها یکی از پرفروش‌ترین خواننده‌های پاپ است که اجراهایش در تهران و شهرستان‌ها مخاطبان زیادی دارد.

او روز نوزدهم مرداد و در یکی از سانس‌های تمدیدی اجرای خود در برج میلاد تهران با دوستدارانش دیدار کرد.

اجرایی که با شب تولد زنده‌یاد «مرتضی پاشایی» مقارن شد و ابراهیم‌زاده قطعه «یکی هست» را به یاد این خواننده فقید اجرا کرد.

محسن ابراهیم‌زاده درباره این کنسرت و اجرای قطعه یکی هست به «موسیقی ما» گفت:« خیلی باشکوه بود.

جای همه آنهایی که نبودند خالی بود. مرتضی پاشایی کسی است که هیچ وقت فراموش نمی‌شود. خودش نیست ولی یاد او همیشه هست.

در هر شهر که کنسرت برگزار کردیم همه از خوبی او گفتند و چیزی غیر از این به یادگار نگذاشت. آرزوی هر خواننده‌ای است که مثل مرتضی پاشایی برود.»

لینک دانلود:

[button link=”https://dl.rosemusics.com/Music/Concert/Mohsen%20Ebrahimzadeh/Mohsen%20Ebrahimzadeh%20Concert%2098%20-%2005%20%5B720%5D.mp4″ size=”big” align=”center” radius=”5″ icon=”momizat-icon-cloud-download”]دانلود با کیفیت 720[/button]

2-اولین کنسرت محسن ابراهیم زاده در کانادا سال 2019

کنسرت محسن ابراهیم زاده در کانادا سال 2019

تور کنسرت‌های «محسن ابراهیم‌زاده» در کشور کانادا برای اولین‌بار برگزار شد.

این خواننده پرطرفدار که اجراهایش در تهران و شهرهای مختلف ایران با استقبال مواجه شده است در شهرهای مونترال، تورنتو و ونکوور روی صحنه رفت.

تور کنسرت‌های محسن ابراهیم‌زاده به همت موسسه فرهنگی هنری «ققنوس» به مدیریت «محمدحسین توتونچیان» و تهیه‌کنندگی «مهدی حسینی» و با همراهی «مهدی کرد» در این سه شهر برگزار شد.

ابراهیم‌زاده در این اجراها با همراهی ارکستر کامل خود روی صحنه رفت و بلیت‌های اجراهایشان مدتی قبل از عزیمت آنها به کانادا به اتمام رسیده بود.

اولین اجرای محسن ابراهیم‌زاده و گروهش روز 19 آپریل در شهر مونترال برگزار شد و آنها سپس برای کنسرت 21 آپریل عازم تورنتو شدند.

اما کنسرت خواننده «دونه دونه» در تورنتو با یک اتفاق خبرساز همراه بود که مورد توجه رسانه‌های کانادایی هم قرار گرفت.

«مایکل پارسا»، سیاستمدار سرشناس ایرانی الاصل، به عنوان نماینده دولت کانادا روی صحنه حاضر شد و از این خواننده و اعضای گروهش قدردانی کرد.

مایکل پارسا سه لوح تقدیر ویژه هم به محسن ابراهیم‌زاده، محمدحسین توتونچیان و مهدی کرد اهدا کرد و از آنها خواست که باز هم در کانادا کنسرت داشته باشند.

این اتفاق در حالی برای اولین‌بار رخ داد که طی سال‌های گذشته هنرمندان زیادی از ایران در شهرهای مختلف کانادا روی صحنه رفته بودند اما هیچگاه یک چهره سرشناس دولت آن کشور بدین شکل از هنرمندان ایرانی تقدیر نکرده بود.

لینک دانلود:

[button link=”https://dl.rosemusics.com/Music/Concert/Mohsen%20Ebrahimzadeh/Mohsen%20Ebrahimzadeh%20Canada%20%5B480%5D.mp4″ size=”big” align=”center” radius=”5″ icon=”momizat-icon-cloud-download”]دانلود با کیفیت 480[/button]